Fiat Servis Mağduriyeti!

Mustafa B. |

2014 yılı ocak ayında almış olduğum aracım 2015 yılı yılı mart ayından beri çekiş düşüklüğü, rampalarda istop etme 4. ve 5. vites de seyir halinde iken yığılma meydana gelmektedir. Aracımı servise bıraktığımda silindir kapağında arıza olduğu tarafıma bildirildi ve ben bu aracı ticari olarak kullanmama rağmen talep etmiş olduğum yedek araç tarafıma tahsis edilmemiştir.

Niye çünkü koskoca Fiat grubunda bana tahsis edecekleri yedek bir araç bulunmamaktaymış, aracım incelemeye girmiş ve benim araçsız hiçbir mağduriyetim giderilmemiştir. Bekliyorum acaba kaç gün hafta ay sürecek? Ayrıca garantili bir aracın motor kapağının açılması değer kaybına yol açacak.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  24 Nisan
  22:38

  Kesinlikle ve kesinlikle hiçbir müşteri temsilcisinin bana ulaştığı yok. Ben pazartesiden beri aracımın durumu hakkında bilgi bekliyorum ben bu aracı ticari olarak kullanıyorum bunu da geçtim koskoca Ankara da bana verebilecekleri bir tane yedek araç yokmuş. Arkadaşlar bunu elimden geldiğince yapacağım Fiat arabasına asla bulaşmayın hele ki servisine düştüyseniz Allah kurtarsın. Ve şunu da söylüyorum yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

 • 22 Nisan
  13:57

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255