Fiat Servis Hizmet Kusuru!

Mustafa A. |

19.09.2013 tarihinde aracıma alkollü bir sürü tarafından arkadan çarpılarak büyük bir hasar verildi. Çarpmanın etkisi ile öndeki araçlara da çarptığım için hem arka kısımda hemde ön kısımda hasarlar meydana geldi. Aracım full kaskolu olduğu için anlaşmalı Fiat Yetkili Servisi Çorlu Haliç Oto'ya götürdüm. 1 gün sonra ve hasarları ekspertiz ettirdik. Geçen gün teslim edildi, akşam vakti teslim ettiler birşey görmedik.

Aracın parçalarının büyük bir kısmının değiştiğini ve sıfır olduğunu ilettiler. Ancak aracıma taahhüt edilen hiçbir değişimin olmadığını parçaların hala kırık olduğunu ve çıkma kullanıklarını boyalı kısımların kabardığını ve hasar olmayan yerlerde hasar olduğunu gördüm şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  21 Ekim
  02:56

  aracımda hergeçen gün yeni bir kusur tespit ediyorum.çorlu servisinize artık güvenim kalmadığından konuyu yargıya taşıma kararı almış bulunmaktayım.iyi çalışmalar

 • 07 Ekim
  13:43

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla, 4442255