Fiat Servis Aracımın Onarımını Yapmıyor.

Özcan E. |

2005 yılında almış olduğum ve halen kullandığım Fiat stilo Active aracımın tavan perde ve Sky window'u çalışmıyor. Yenisi çok pahalı neredeyse araç fiyatı tüm parçalar sağlam ama tamir takımı zaman içerisinde eskimiş plastik parçaları için komple yenisini almam söyleniyor.

Ben perdem açılsın kapansın istiyorum bunun için taş çatlasa 10 TL'lik plastik malzeme lazım yoksa temin etmek markanın görevi benim aracım antika değil tornacıları gezeyim parça onarım istiyorum. Servis hizmeti veriyorsanız aracınızı onaracaksınız. Onaramadığınız Fiat aracınızı satmayacaksınız. İlgi bekliyorum Antika araç onarımı değil 2005 model Fiat.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan E.
  01 Temmuz
  16:57

  Geri arama çok çabuk ama demekki şikayeti alıncaya kadar önemli olan sıkıntı yada problemi gidermek o da maalesef döneceğiz yönlendireceğiz gibi standart cevaplar ama sadece o kadar ilgilene arayan problemin çözülmesine yardımcı olan yok

 • 24 Haziran
  13:31

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255