Fiat Servis Aracımın Arızasını Gideremedi!

Engin M. |

Ağaçlı Fiat Bayinden Doblo marka 2013 model sıfır araç aldım. Araç 90 KM hızda titreme yapıyor. Bunu 5000 KM bakımında servise götürdüm. Aracın aksonlarını değiştirdiler. Aracın arızasının giderildiğini söyleyip aracı teslim ettiler. Araç ertesi gün aynı arızayı gösterdi. Tekrar servise götürdüm bu sefer fabrikayla görüştüklerini ve fabrikada araştırmalar yapıldığını söylediler. Aracı tekrar bana teslim ettiler.

2 gün sonra aracın balans ve sola çekme problemi oldu. Tekrar servise götürdüm ve her şeyi denedikleri ve arızayı gideremedikleri fabrikaya bilgi verdikleri fabrikadan haber beklediklerini belirttiler. Bununla ilgili şikayetim bulunmaktadır.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin M.
  13 Temmuz
  15:58

  Merhabalar;
  Fiat yetkilileri tafından 05/07/2013 tarihinde bir kere arandım ve bana dendiki problem % 99 giderildi 08/07/2013 tarihinde sizi arayıp sonucu büyük olasılıkla olum olarak bildirceğiz dendi.Fakat bugün 13/07/2013 olmasına rağmen henüz fiat tafından
  aranılmadım.Bilgilerinize sunarım.

 • 04 Temmuz
  19:26

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255