17 Aralık 2013

Fiat Scudo'ların Motor Kısmında Yanma Oluyor!

2008 model Fiat Scudo Executive aracımın motor kısmı elektrik tesisatı yolda seyir halinde alev aldı ve komple yandı. Bu şekilde yanmış olan Fiat scudo araçlar olduğunu da biliyorum. Genel müdürlükle irtibat kurdum ve Bursa'dan yetkili bir ekip gelip aracıma benimle birlikte bakacakları şeklinde görüştük. Fakat ( bize haber vermeden ) dediklerine göre ekip gelmiş ve bakmış, üretim hatası olmadığına dair gönderilen yazıyı bile araç sahibi biz iken başka bir firma adına yazıp yollamışlar.

Biz ilgili arkadaşlarla defalarca ekiple birlikte araca bakacağız şeklinde konuşmuş idik. Bize dayanakları ile bir cevap vermelerini bekliyorduk.

Fiat Scudo'larda motor kısmı neden yanıyor?

Yasin 1.993 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 21 Aralık 2013

    GÖSTERMELİK OLARAK HER ŞİKAYETE STANDART BİR CEVAP VERİYORLAR Kİ GÜYA CEVAP VERİLMİŞ GÖRÜNSÜN, FAKAT MAKSAT MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE ALAKALI DEĞİL. İNSANLAR BUNUN FARKINDA. MECBUR KALMASALAR HERHALDE BUNU DA YAPMAZLAR, FAKAT ENİNDE SONUNDA MÜŞTERİ KAYBEDEREK ZARARINI GÖRÜRLER.

  • Yasin 17 Aralık 2013

    Sistemde cevap verildi görünsün diye standart kalıptaki cevabı yazıyorlar. Fakat gerçek şikayetimize cevap değil ki bu.. Kendilerince müşteriyi aldattıklarını zannediyorlar herhalde.

  • Fiat Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön