22 Temmuz 2014

Fiat Şanzımana Yanlış Yağ Koymuş.

2011 model 1.6 dizel Linea 34000 km'deki aracımda şanzımandan 5 ve 6.viteste 120 km hıza ulaştığında uğultu şeklinde ses geliyor diye önceden belirttiğim arızayla ilgili olarak;bu gün aracın şanzımanını bir ustayla görüşerek söküp ne yapılması gerekiyorsa bir bakmasını istedim.Şanzıman söküldü ve bilya dağıttığı görüldü.

Ustanın bana dediği aynen şu:Firma şanzımana yanlış yağ koymuş! dedi. Tamamen üretici firma kaynaklı bir hata dedi. Bana %10 indirimi layık gören, müşteri memnuniyetini önemsemeyen, Fiat gibi bir kuruluşa yakışan bunu ücretsiz olarak serviste tamir, hatta yeni bir şanzımanla değiştirmesi gerekirdi. 34000 de şanzıman mı iner? indi. Ettiğim masraf ne olacak şimdi?

Murat 5.036 Okunma

Cevaplar

  • Murat 30 Temmuz 2014

    Fiat genel müdürlükten aradılar,arayan kişiyle bir saati geçen bir görüşme yaptık.Ancak sonuç olarak bu konuda hiçbirşey yapılamayacağı tarafıma bildirildi tüketici mahkemeleri yolu açık dilerseniz bu hakkınızı kullanabilirsiniz dendi.Bende bu işlere gerek duymuyorum çünkü bu işten bir sonuç alamayacağımı biliyorum.

  • Fiat Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön