Fiat Punto Ön Göğüs Çatlağı!

Hülya G. |

2008 Grande Punto aracımın Yolcu airbag göğüs çatlağı sebebiyle 22.10.2014 tarihinde Birmot'ta 2114957 iş kabul kart No ile gerekli incelemeler ve fotoğraflamalar ile işleme alınan başvuruma 5 aydır bir cevap verilmemiştir.

Bu durum öncelikle Fiat'a yakışmamaktadır. Daha önce bu kronik sorunu ücretsiz halledilmiş arkadaşlarımız olmasına rağmen şahsıma olumlu dönüş yapılmadığı takdirde gerekli hukuki işlemlere oluşturduğumuz forumdaki arkadaşlarımızla birlikte başlayacağız. Hiç birimiz bir kaza esnasında yolcu airbag inin açılmaması sebebiyle bir sevdiğini kaybetmek istemiyoruz ve Fiat'ın buna sebebiyet verecek şekilde sorumsuz davranmasını da kabul edemiyoruz.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya G.
  30 Mart
  20:32

  Konu ile ilgili olarak Fiat Müşteri Hizmetleri tarafından arandığımda daha önce ücretsiz değişim sağlanmış bir çok arkadaşımız ve örnek teşkil edecek evraklara sahip olduğumuz halde müşteri temsilcisinin %50 dayatması ile karşı karşıya kaldığımı bildirir, gerekli şikayet başvurumu Tüketici Hakem Heyetine yapmak suretiyle kime ve neye göre yapıldığı belli bile olmayan ve müşteriye karşı inatla yürütülmekte olan bu haksız politikaya karşı hukuk savaşımı başlatacağımı kararlılıkla duyururum.

 • 28 Mart
  17:31

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255