28 Mart 2015

Fiat Punto Ön Göğüs Çatlağı!

2008 Grande Punto aracımın Yolcu airbag göğüs çatlağı sebebiyle 22.10.2014 tarihinde Birmot'ta 2114957 iş kabul kart No ile gerekli incelemeler ve fotoğraflamalar ile işleme alınan başvuruma 5 aydır bir cevap verilmemiştir.

Bu durum öncelikle Fiat'a yakışmamaktadır. Daha önce bu kronik sorunu ücretsiz halledilmiş arkadaşlarımız olmasına rağmen şahsıma olumlu dönüş yapılmadığı takdirde gerekli hukuki işlemlere oluşturduğumuz forumdaki arkadaşlarımızla birlikte başlayacağız. Hiç birimiz bir kaza esnasında yolcu airbag inin açılmaması sebebiyle bir sevdiğini kaybetmek istemiyoruz ve Fiat'ın buna sebebiyet verecek şekilde sorumsuz davranmasını da kabul edemiyoruz.

Hülya 1.120 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 30 Mart 2015

    Konu ile ilgili olarak Fiat Müşteri Hizmetleri tarafından arandığımda daha önce ücretsiz değişim sağlanmış bir çok arkadaşımız ve örnek teşkil edecek evraklara sahip olduğumuz halde müşteri temsilcisinin %50 dayatması ile karşı karşıya kaldığımı bildirir, gerekli şikayet başvurumu Tüketici Hakem Heyetine yapmak suretiyle kime ve neye göre yapıldığı belli bile olmayan ve müşteriye karşı inatla yürütülmekte olan bu haksız politikaya karşı hukuk savaşımı başlatacağımı kararlılıkla duyururum.

  • Fiat Temsilcisi28 Mart 2015

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön