Fiat Punto Evo Göğüs Çatlağı Airbag Çatlağı!

Emin Furkan Ç. |

Fiat 2010 Punto Evo ilk sahibiyim. Aracım Sıfır aldım ve bu güne kadar ben kullanmaktayım. Haziran ortasında arabada yolcu airbagın olduğu yer çatladı. Birmot ANTALYA servisine götürdüm. Servis fotoğraflarını çekip merkeze gönderdi ve %50 olarak yarı yarıya ödeme çıkardı. 2600 TL işçilikle dahil ücret çıkardı Bana düşen 1300 TL 4 yıllık bir arabada bu tür problem olması düşündürücü garantisi daha yeni bitti. Aracımda kaza darbe yok daha 37000 km'de. Az para değil internet' de bu olayla ilgili baya bir sorun var bu müşteri hatası değil üretici hatası ve ben bunu kabul etmiyorum. Bakımlarım tam ve yetkili serviste yapılmıştır. Kayıtlardan ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin Furkan Ç.
  17 Ekim
  15:04

  Bu nasıl iş nasıl kurumsal işlemecilik anlamadım. Hazirandan bu yana çözülemeyen sorun kronik bir hatası olan bir şeyi diğer firmalar gibi ücretsiz karşılaması gerekirken Fiat sanki müşteri hatası gibi görüp birde müşteri memnuniyeti adına %50 sini vermesi traji komik birşey ne zaman bana geri dönücekler çok merak ediyorum.

 • Emin Furkan Ç.
  14 Ekim
  13:26

  En yakın sürede ulaşılacaktır denildi hala bana fiat' dan ulaşan kimse yok.

 • 09 Ekim
  15:39

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255