Fiat Punto Evo Konsol Çatlaması!

Emin Furkan Ç. |

Daha önce de yaptığım şikayette belirtmiştim. Ön yolcu koltuğunun önünde bulunan airbag kısmındaki konsol zamanla kabarıp kendi kendine çatladı. Fakat Fiat garanti zamanının dolduğunu ve yarı yarıya konsolu değiştirebiliriz dedi. Fakat çıkan fiyat az değil konsolda en ufak bir çizik yokken ve site bu konu hakkında bir sürü şikayet varken fiyat hala bunun kronik bir sorun olduğunu kabul etmemektedir.

Dışarıda kendi imkanım ile yaptırayım desemde yapılması mümkün değilmiş komple konsol değişmesi gerekiyormuş. Konsolda kullanılan malzeme sert plastik ve çatlayana müsait ne kadar dikkat baksanızda çatlama oluyor ve ufak bir çatlak yüzünden komple konsol değişiyor.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin Furkan Ç.
  20 Mart
  02:41

  Konsol Güç bela %100 Fiat tarafından değişimi kabul edildi ve konsol değişti. Benim Anlamadığım nokta madem değiştirebiliyorsunuz niye 8 ay uğraştırdınız. İçimde Fiat' a karşı hiçbir şey kalmamasını sağlamış oldunuz ilk talebim de değişimi kabul etmiş olsaydı Fiat sattığı malın arkasın duruyor müşterisine sahip çıkıyor derdim fakat bu saatten sonra zor artık Fiat ürünü satın alırken 1 kere değil 10 kere düşüneceğim tekrar yine Fiat marka bir araç alabilir miyim bilmiyorum. Bir söz vardır bugün hevesimi kırdım bir kere sonra düzeltsen ne olur.

 • 24 Şubat
  10:36

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255