Fiat Punto EVO Dualogic Şanzıman Robot Problemi!

Erman K. |

2010 model 78000 km.'deki Fiat Punto EVO Dualogic şanzıman aracımda robotun yağ kaçırma problemi ortaya çıktı. Servisten yaklaşık 5000 TL bedel ile değiştirme işlemi yapılması gerektiği bilgisi verildi. Araç daha 100000 km ye bile ulaşmadan böyle büyük bir sorun yaşattı.

Garanti talep ettiğimde ise servis yetkilileri aracım 2010 model olduğu için garanti kapsamında olmadığı bilgisini verdi. İnternette araştırdım yaşadığım problem kronik bir çok araçta görülüyor. Fiat müşteri hizmetlerine durumu aktardım fakat 1 haftadır geri dönüş olmadı. Her gün arıyorum, ancak konunun TOFAŞ genel merkezinden M******* beye aktarıldığını ve geri dönüş yapacağını söylüyorlar. Böyle sıkıntılı bir konuda bile yardımcı olunmuyor. Ben hiçbir araç firmasında bu muamele ile karşı karşıya kalmadım. TOFAŞ - Fiat firması kesinlikle kullanıcısına değer vermiyor ve müşterisine yardımcı olmuyor.

Etiketler :

Şanzıman Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 29 Mart
    10:51

    Sayın müşterimiz,
    Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
    Saygılarımızla,4442255