Fiat Punto Aracımın Vites Sorunu Var.

Miraç K. |

2011 Model Fiat Punto EVO 43.000 km aracımın vitesi değiştirmemeye başladı ve yolda giderken boşa atmaya başladı. Bostancı Kantarcı servisine götürdüm, aracın vites yağı kalmamış, aracın vitesinde bir sensörün arızalandığını ve bu sebeple komple robot değişmesi gerektiğini ve 4000 TL küsurat bedel olduğunu söylediler.

Servisin attığı mail neticesinde %35 iskonto yaptıklarını belirttiler. Araştırmalar sonucu sorunun diğer otomatik puntolarda da olduğunu, kronik bir hal olduğunu öğrendim. Fiat araçları bu sebepten dolayı masrafları müşteriye yıkmasını şiddetle kınıyorum. Bu sebepten dolayı kaza yaparsam ne olacak? Fiat kalitesi bu?

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Miraç K.
  17 Ocak
  11:13

  Fiat bizim bu haklı şikayetimizden dolayı iskonto oranını %35 ten %50 ye yükseltti. Fakat bu işlemin ücretsiz olarak yapılması gerekmekte. BMW, Honda gibi büyük firmaların yaptığı gibi kronik sorun varsa araçları toplatmalı ücretsiz yaptırmalı. Diğer punto otomatik vites araçlarda da bu aynı arıza mevcut. Fiat servisi bu küçük arıza için niye sağlam robotu değiştirir! Bu da ayrı muamma! Bu şirketi, kınıyorum. Bir daha Fiat asla!

 • 09 Ocak
  09:39

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255