09 Ocak 2015

Fiat Punto Aracımın Vites Sorunu Var.

2011 Model Fiat Punto EVO 43.000 km aracımın vitesi değiştirmemeye başladı ve yolda giderken boşa atmaya başladı. Bostancı Kantarcı servisine götürdüm, aracın vites yağı kalmamış, aracın vitesinde bir sensörün arızalandığını ve bu sebeple komple robot değişmesi gerektiğini ve 4000 TL küsurat bedel olduğunu söylediler.

Servisin attığı mail neticesinde %35 iskonto yaptıklarını belirttiler. Araştırmalar sonucu sorunun diğer otomatik puntolarda da olduğunu, kronik bir hal olduğunu öğrendim. Fiat araçları bu sebepten dolayı masrafları müşteriye yıkmasını şiddetle kınıyorum. Bu sebepten dolayı kaza yaparsam ne olacak? Fiat kalitesi bu?

Miraç 3.753 Okunma

Cevaplar

  • Miraç 17 Ocak 2015

    Fiat bizim bu haklı şikayetimizden dolayı iskonto oranını %35 ten %50 ye yükseltti. Fakat bu işlemin ücretsiz olarak yapılması gerekmekte. BMW, Honda gibi büyük firmaların yaptığı gibi kronik sorun varsa araçları toplatmalı ücretsiz yaptırmalı. Diğer punto otomatik vites araçlarda da bu aynı arıza mevcut. Fiat servisi bu küçük arıza için niye sağlam robotu değiştirir! Bu da ayrı muamma! Bu şirketi, kınıyorum. Bir daha Fiat asla!

  • Fiat Temsilcisi09 Ocak 2015

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön