Fiat Punto Aracımın Direksyonu Kilitlendi.

Şafak A. |

2005 Fiat Punto ailemle aracımla seyir halindeyken aniden direksiyon kilitlendi büyük bir kazayı atlattık. Allah şükür yol boştu. Ertesi gün Artvin Fiat servisine gittim aracımın durumunu anlattım 2200 TL masraf olduğunu söylediler. Bende özel sektör işçisi olduğum için bu kadar ücret bana çok yüksek geldi asla ödeyemem. Bu konuyu direksiyon konusunu internette araştırdım dünya çapında Fiat puntolarda sorun olduğunu öğrendim Fiat müşteri servisi aradım durumu anlattım en yakın sürede döneceğini iletti bugün 3. gün dönen olmadı. Aracımla hale serviste bekliyor elimden bir şey gelmiyor kronik sorun olduğu için Fiat yapması lazım. 1.300 maaşla nasıl ödeyeyim aracımı zaten krediyle aldım.

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak A.
  31 Aralık
  19:56

  fiatmi bi ilk önce düşün araştir öyle alın derim

 • Şafak A.
  31 Aralık
  19:55

  Şikayetle ilgili geri döndüler ama bir şeyi merak ediyorum arıza yapmadan önce Rize merkezdeki fıat merkezine aracımı götürdüm hiçbir sorun bulamadılar... Daha sonra seyir halinde direksiyonum kilitlendi acaba kaza yapsaydım o zaman mı yardımcı olacaklardı. Hiçbir zaman artık fıat almam aldırmam da

 • Şafak A.
  27 Aralık
  14:47

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ama ne zaman dönmeyi düşünüyorsunuz? Yardimınız olmazsa aracımı satmak zorundayım

 • 26 Aralık
  11:15

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255