Fiat Punto Aracımın Arka Stopları Su Alıyor.

Ersin B. |

06.03.2014 fatura tarihli 2013 model Punto Easy 1.3 dizel araç sahibiyim. Aracımın arka stopları su aldığından havalar hafif sıcak olduğunda arka stoplar buhar yapmakta ve çirkin bir görüntü oluşmaktadır. Konu ile ilgili Bursa Nilüfer Birmot'a başvurdum resimler çekildi ve Fabrika ile görüşüleceğini söylediler.

10 gün sonra ise arka stopların iklim nedeni ile buharının normal olduğunu ve fabrikanın değişim yapılmayacağını belirttiler. Sitenin otoparkında bulunan 20 araçtan sadece Fiat punto'nun arka stopları buğulu olduğunu belirttim ama olabilir diyor müşteri hizmetleri değişimi onaylamıyorlar.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin B.
  19 Ocak
  00:03

  Sayın müşterimiz,

  fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi
  paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa
  sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255

  En kısa sürede arayacaktınız. 12 gün oldu arayan soran yok. İşte Fiat müşteri hizmetlerinin müşterilerine verdiği önem bu.

 • Ersin B.
  09 Ocak
  00:25

  Müşteri hizmetleri aranacaksınız dediğinde 4 defa arama,2-3 defa mail atarsanız dönüş yapıyor. Burayı okuyanların dikkatine

 • 07 Ocak
  14:33

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255