Fiat Punto 1.3 Multijet Direksiyon Arızası!

Seyit M. G. |

Birçok Punto sahibi gibi ben de elektrikli direksiyon ünitesi arızası yaşadım. Yaptığım araştırmada bu arızadan mustarip binlerce kişi olduğunu ve arızanın onarımı için Fiat'ın %20- %100 arası iskonto uyguladığı gördüm. Kar amacı güden bir firma üretim hatasından kaynaklanmasa bu tür bir uygulamaya gitmez, dolayısıyla bu politika Fiat'ın bu arızanın üretim hatasından kaynaklandığını kabul etmesi anlamına gelir.

Kaldı ki yerli yabancı binlerce insanın bu sorunu yaşaması başlı başına üretim hatasının göstergesidir. Yaptığım görüşmelerde Fiat, bu durumu kabul etmemekte, garanti dışı olduğu ve bakımlarının firmada yapılmadığı gerekçesiyle malının arkasında durmamaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyit M. G.
  02 Mayıs
  14:51

  Bugün itibariyle şikayetimin üzerinden yaklaşık 1 ay geçti. Mağduriyetim giderilmedi. Fiat firmasının hizmet kalitesini böylece tecrübe etmiş olduk, bundan sonra Fiat almak mı! Tavsiye etmek mi! Asla... . Fiat marka araç almayı düşünenlere bu yaşadıklarımızı göz önüne almalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Seyit M. G.
  12 Nisan
  22:35

  Standart mesajı yazmışlar, arayan soran yok, hiç şaşırmadım... .

 • 07 Nisan
  16:35

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255