06 Nisan 2015

Fiat Punto 1.3 Multijet Direksiyon Arızası!

Birçok Punto sahibi gibi ben de elektrikli direksiyon ünitesi arızası yaşadım. Yaptığım araştırmada bu arızadan mustarip binlerce kişi olduğunu ve arızanın onarımı için Fiat'ın %20- %100 arası iskonto uyguladığı gördüm. Kar amacı güden bir firma üretim hatasından kaynaklanmasa bu tür bir uygulamaya gitmez, dolayısıyla bu politika Fiat'ın bu arızanın üretim hatasından kaynaklandığını kabul etmesi anlamına gelir.

Kaldı ki yerli yabancı binlerce insanın bu sorunu yaşaması başlı başına üretim hatasının göstergesidir. Yaptığım görüşmelerde Fiat, bu durumu kabul etmemekte, garanti dışı olduğu ve bakımlarının firmada yapılmadığı gerekçesiyle malının arkasında durmamaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Seyit 1.357 Okunma

Cevaplar

  • Seyit 02 Mayıs 2015

    Bugün itibariyle şikayetimin üzerinden yaklaşık 1 ay geçti. Mağduriyetim giderilmedi. Fiat firmasının hizmet kalitesini böylece tecrübe etmiş olduk, bundan sonra Fiat almak mı! Tavsiye etmek mi! Asla... . Fiat marka araç almayı düşünenlere bu yaşadıklarımızı göz önüne almalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

  • Seyit 12 Nisan 2015

    Standart mesajı yazmışlar, arayan soran yok, hiç şaşırmadım... .

  • Fiat Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön