Fiat Özel Müşteri Olmayı Hak Etmiyormuşum!

Müslüm G. |

2013 (Mayıs) yılı Linea 1.6 aracımı 2 Nisan 2015 tarihinde olağan servis bakımına götürdüm. Serviste uzatılmış garanti ile ilgili kampanyanın 31 Mart itibariyle bittiğini öğrendim. Ancak kampanya ile ilgili olarak bana herhangi bir duyuru (SMS, e-posta) gelmemişti. Servisin uyarısıyla Fiat çağrı merkezi ile görüştüm. Çağrı merkezi kampanyayı özel müşteriler için yaptıklarını söyleyince sinirlendim ve özel müşteri kriterlerini öğrenmek istedim. 25-38 ay yaşındaki araçlar için ve bazı kriterleri kapsayan müşteriler için dedi. Ben de ay kısmının uygun olduğunu ama "bazı" kriterlerin ne olduğunu sordum. Yanıt veremedi.

Etiketler :

Kampanya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müslüm G.
  19 Nisan
  16:16

  Müşteri temsilcisinin benim şikayetimdeki temel mantığı görme gibi bir niyeti yok: \"Birilerine e-posta, SMS ve benzeri ile kampanya bilgisi ulaşırken bana neden ulaşmadı? \"

  Bu absürt tartışmayı ne iletişim merkezindeki çalışanlar ne de buradan daha fazla sürdürmeye niyetim yok. Fiat İtalya müşteri ilişkilerine İngilizce bir e-posta ile konuyu ve yaşadığım süreci anlatacağım.

  Buradaki arkadaşlara da önerim, buradaki süreci tamamladıktan sonra, benim gibi yapmaları. Bu Türk tipi \"lakaytlık ve laubalilikten\" haberleri olsun hiç olmazsa.

  Son olarak, Şikayetvar.com çalışanlarına teşekkürler ve kolaylıkla. Yerinde ve iyi bir proje.

 • 06 Nisan
  17:08

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,4442255

 • Müslüm G.
  06 Nisan
  14:45

  2012 (Mayıs) olmalıydı. Yanlış yazmışım.