Fiat Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Mahmut G. |

Fiat'ın Fiattakvimi2014 adlı sitesinden takvim oluşturup telefonumu verdim. Yarım saat sonra dakikada bir bant kaydı çalıyor ve sonu kesilmedi. Arayan numara +902164541100 takılı kaldı herhalde dakikada bir arıyor. Telefonumda numara engelleme özelliği var engelledim ama halen devam ediyor aramalar.

Bu kadar da olmaz, taciz seviyesinde bu gelen aramalar. Bunu kesin veya ilgili yere yönlendirin, yoksa tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Birkaç kişi daha biliyorum forumlardan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut G.
  02 Ocak
  13:35

  sabah kesilmişti tam bitti dedim 13.30 da tekrar başladı aramalar. ne güzel dalga geçiyorsunuz insanlarla. işimize gücümüze mani oluyorsunuz 2gün oldu düzelmedi. sizin müşteri anlayışınız bu olsa gerek. marka değerinizi düşürmekten başka birşey yapmıyorsunuz.

 • Mahmut G.
  01 Ocak
  14:54

  Telefon engellemesi açıktı, bir daha ararmısınız lütfen. gelmiş fakat engellenmiş arama. ayrıca konuşmaktansa sorunumu çözseiz daha iyi olacaktı.

 • 01 Ocak
  14:31

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255