01 Ocak 2014

Fiat Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Fiat'ın Fiattakvimi2014 adlı sitesinden takvim oluşturup telefonumu verdim. Yarım saat sonra dakikada bir bant kaydı çalıyor ve sonu kesilmedi. Arayan numara +902164541100 takılı kaldı herhalde dakikada bir arıyor. Telefonumda numara engelleme özelliği var engelledim ama halen devam ediyor aramalar.

Bu kadar da olmaz, taciz seviyesinde bu gelen aramalar. Bunu kesin veya ilgili yere yönlendirin, yoksa tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Birkaç kişi daha biliyorum forumlardan.

Mahmut 177 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 02 Ocak 2014

    sabah kesilmişti tam bitti dedim 13.30 da tekrar başladı aramalar. ne güzel dalga geçiyorsunuz insanlarla. işimize gücümüze mani oluyorsunuz 2gün oldu düzelmedi. sizin müşteri anlayışınız bu olsa gerek. marka değerinizi düşürmekten başka birşey yapmıyorsunuz.

  • Mahmut 01 Ocak 2014

    Telefon engellemesi açıktı, bir daha ararmısınız lütfen. gelmiş fakat engellenmiş arama. ayrıca konuşmaktansa sorunumu çözseiz daha iyi olacaktı.

  • Fiat Temsilcisi01 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön