Fiat Motor Arızası Giderilemiyor!

Aytekin A. |

2003 Model Fiat Bravo aracımız Bolu yakınlarında yolda kaldı Bolu küçük sanayi Fiat yetkili servisine çekici ile götürdük, motor conta ile beraber bir çok sensör ve parçalar değişti,1.600 tl civarında masraf yaptık ancak sorunlar devam etti, motor arıza lambası yanıyordu, tatile
rastladığı için servise ulaşamadık ve zoraki İstanbul a kadar getirdik, Mecidiyeköy'de başka bir yetkili servise götürdük orada da bazı parçalar değişti ancak motor arıza lambası hala yanıyor ve araç yolda kazaya neden olacak şekilde arıza veriyor.
Aracı çekici ile götürmek gerekiyor ancak servis söz vermesine rağmen hala aracı alıp şikayetimizi gidermedi.Aracımızı kullanamıyoruz ve sorunumuzu henüz çözülemedi.

Etiketler :

Motor Arıza Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytekin A.
  31 Ağustos
  15:21

  Fiat merkeze şikayetimizi ilettik aracı gelip aldılar ve ertesi gün teslim ettiler,ancak dün(30ağustos) yine aynı arızayı verdi acil servisi aradık, aracı çekici aldılar, şimdiye kadar 2000 tl masraf ettik 3. defadır yetkili servise giriyor, sorun serviste mi? fiat markasında mı?(NOT: ARAÇ 2003 FİAT BARAVA\'DIR)sorunumuz çözülemezse veya ek ücret talep edilirse davacı olmayı düşünüyoruz.

 • 26 Ağustos
  09:42

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255