01 Kasım 2014

Fiat Linea Orjinal Teyp Tuşları Silindi.

2011 model 76.000 km'de ki Fiat Linea model 1.3 multijet aracımın orjinal teybi üzerindeki tuşlarının tamamı silindi. Bu kadar kötü bir tuş takımın bu modeled bir araca yakıştıramıyorum. Uzun sure kullanabileceğimi düşündüğüm bir araçta bu kadar kısa sürede deformasyon oluşması markanıza karşı olumsuz bir düşünde yaratmıştır.

Yaşanan sorun kesinlikle bir üretim ve fabrikasyon hatadır. İlgili sorundan dolayı en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özkan 6.190 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 07 Kasım 2014

    kesinlikle çözüm odaklı değiller. Aracın garantisi bitmiş deyip hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

  • Özkan 03 Kasım 2014

    ne yazıkkı müşteri temsilciniz dönüş yaptı. Yaptığı dönüş ise yine beni hiç şaşırtmadı. Arabamın garantisi bittiği için ücretli değişim yapılabilirmiş. Bu zihniyet sizin marka değerinize yakışan bir durumsa bende o teypi söküp atıcam. Buda sizing markanızdaki son arabam olucak. Ben zaten sorunun üretim hatası olduğunu düşündüğüm için ve sorunun her servis tarafından farklı yorumlandığı için şikayet etmiştim. yazılı bir bilgi bile vermekten aciz bir firmaymışsınız. İnşallah zaman içinde müşteri odaklı bir firma haline gelirsiniz.

  • Fiat Temsilcisi01 Kasım 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön