20 Mart 2015

Fiat Linea Bakım ve Motor Yazı Değişimirnde Personel Yetersizliği.

Arabam Fiat Multi Jet Linea 2010 model. Araç otomatik vites. Aracın motor yağı otomatik vites robot yağı ve dışlı yağını değiştirmek istedim ve Fiat servisine gittim. Servis bana bu işlemler için kullanılacak yağ için 310 TL işçilik için 287 TL para toplam 600 TL masraf çıkardı. Bende kabul ettim.

Aracın işlemi için servis içine aldıktan sonra yetkili bir arkadaş aracın otomatik vites yağının değişimi sırasında arıza çıkarsa mes'uliyet sizindir, kabul edersem yapılacak dediler. Ben de bu yağ 60.000 km de bir değişiyor, değiştir dedim. Israrla değişim sırasında arıza çıkarsa sorumluluk almıyoruz deyip durdu. Sanayideki servis olmayan usta bile böyle bir şey demiyor ya.

Sevket 1.749 Okunma

Cevaplar

  • Sevket 10 Mayıs 2015

    müşteri temsilcisi Fiat servis gorevlilerini hakli buldu. Sorumluluk bana aitmis yag degisiminde ariza olursa. o zaman yagi ben degistireyim bari. Arizalanirsada ben yaptım derim. Servisinize niye para vereyimki. bunu da cevremde Fiat araba alacaklara anlatacam. bir kere daha dusunsunler. bir daha Fiat almakmi. Tovbe.

  • Sevket 20 Mart 2015

    Hala aracim ile ilgili islemlerim yapılmadı. Bozarsam sorumlusu sensin demeyecek bir servisiniz varsa bekliyorum Cevap. Bu arada bu olay Batman ilinde oldu.

  • Fiat Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön