Fiat Linea Bakım ve Motor Yazı Değişimirnde Personel Yetersizliği.

Sevket C. |

Arabam Fiat Multi Jet Linea 2010 model. Araç otomatik vites. Aracın motor yağı otomatik vites robot yağı ve dışlı yağını değiştirmek istedim ve Fiat servisine gittim. Servis bana bu işlemler için kullanılacak yağ için 310 TL işçilik için 287 TL para toplam 600 TL masraf çıkardı. Bende kabul ettim.

Aracın işlemi için servis içine aldıktan sonra yetkili bir arkadaş aracın otomatik vites yağının değişimi sırasında arıza çıkarsa mes'uliyet sizindir, kabul edersem yapılacak dediler. Ben de bu yağ 60.000 km de bir değişiyor, değiştir dedim. Israrla değişim sırasında arıza çıkarsa sorumluluk almıyoruz deyip durdu. Sanayideki servis olmayan usta bile böyle bir şey demiyor ya.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevket C.
  10 Mayıs
  14:04

  müşteri temsilcisi Fiat servis gorevlilerini hakli buldu. Sorumluluk bana aitmis yag degisiminde ariza olursa. o zaman yagi ben degistireyim bari. Arizalanirsada ben yaptım derim. Servisinize niye para vereyimki. bunu da cevremde Fiat araba alacaklara anlatacam. bir kere daha dusunsunler. bir daha Fiat almakmi. Tovbe.

 • Sevket C.
  20 Mart
  18:46

  Hala aracim ile ilgili islemlerim yapılmadı. Bozarsam sorumlusu sensin demeyecek bir servisiniz varsa bekliyorum Cevap. Bu arada bu olay Batman ilinde oldu.

 • 20 Mart
  16:12

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255