Fiat Linea Araç Mağdur Etti!

İbrahim Kemal K. |

2013 nisan ayında almış olduğum Linea aracım 2500 km de sorun çıkarmaya başladı ve defalarca servise git gelden sonra sorun bulundu body computer değişti, sonra bagaj kilidi değişti, kısa bir süre sonra enjeksiyon arızası verdi ve biz aracımızın arkasındayız diyen müşteri temsilciliğinden aracımın yenisiyle değiştirilmesi talebinde bulundum fakat reddedildi. Sordum genel müdürlükten arayan müşteri temsilcisine bu kadar sorun çıkaran bir araca güvenip sen binermisin ailenle diye cevap yok, binmezsin dimi dedim e cevabı siz verdiniz benim bir şey dememe gerek yok dedi. Şimdide içerden kapılar bir kilitleniyor bir kilitlenmiyor. Servise git gel 1 aylık maaşımdan fazlası gitti bıktım.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Anahtar/Kilit Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Kemal K.
  09 Ağustos
  11:36

  Hala ses yok nedense. Müşteri memnuniyeti sıfırın altında, sattıklarıda

 • 31 Temmuz
  12:45

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255