Fiat Kronik Direksiyon Arızası!

Erkan Ö. |

2.sahibi olduğum 2006 model Grande Punto aracımda internetten araştırıldığında birçok kullanıcının muzdarip olduğu kronik ses gelme, direksiyon kilitlenme sorunu var, ilk etapta Fiat yetkili servisi olan Yakup Oto'da direksiyon mekanizmasının değişmesi gerektiği 2680 TL gibi masrafın olduğu söylendi. Müşteri hizmetleri ile görüşmemden sonra bu fiyat %50 inerek 1340 TL'ye düştü. Benim anlamadığım insan hayatını bu derece ilgilendiren, aracın sürüş güvenliğini tehlikeye atan bu hatanın kabul edilip, sürücü hatası değil ayıplı parça ürün takılmasından dolayı oluşan bu sorunun Fiat tarafından kabul edilmesine (%50 iskonto yaptılar) rağmen, kabul ederiz ama yarısını kabul ederiz mantığı.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Ö.
  01 Haziran
  14:37

  Yaşadığım sorun hala devam etmekte, aracın direksiyonu zaman zaman kilitlenmekte, ve hala Fiat müşteri hizmetlerinden tatmin edici bir cevap alamadım, artık aracı böyle kamyon gibi ses çıkar durumda kullanıyorum Fiat Türkiye bu ayıbını kabul etmezse sonunda gidip sanayiide yaptıracağım ve Fiat a 1340 TL\'lik reklamda boynumun borcu olsun.

 • 09 Mayıs
  12:59

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255

 • Erkan Ö.
  09 Mayıs
  11:09

  Diğer firmalar yaptıkları hataları kabul ederek binlerce aracı geri çağırırken Fiat gibi piyasada tutulan bir markanın küçük kurnaz esnaf gibi davranması hiç hoş değil, ortada hata varsa ya tamamı ile kabul edersin ya da bu sizin sorununuz bizim kullandığımız malzemede hata yok dersiniz ama zaten hata olduğunu kabul ediyorsunuz ne koparsak kârdır mantığı mı