Fiat Konsol Çatlağını %50 Bana Ödetiyor!

Serkant A. |

Merhaba Fiat dan 2011 model punto evo marka sıfır bir araç aldım. 3 yaşındaki aracımda yolcu hava yastığının üst kısmında 10 cm büyüklüğünde bir açılma oldu. Servis kanalıyla Fiat a başvurdum. gelen cevap %50 - %50 ....şimdi koskoca fabrikanın tedarikçi hatasını benim çekmem gerekiyormuş,ayrıca 2008-2010 modellerde ücretsiz değişim yapan Fiat bana bunu sundu. Bu arıza tüm sitelere bakın kronik. Ayrıca 12 yaşında ki diğer arabamda hiçbir şey yok. Delillerle mahkemeye başvuracağımı bildirdim. Hala dönüş yok . bir daha asla Fiat almam.Böyle bir sıkıntı için özür beklerken, neredeyse suçlu olacağız. Böyle bir sıkıntıyı kullanıcının yapma şansı (0) sıfır. çok yazık.

Etiketler :

Hava Yastığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkant A.
  18 Ağustos
  10:46

  fiat firması gerçekten çok ilgisiz . defalarca aradım, servis sahibiyle bile konuştum. kendiside biliyor, aracımı bu haliyle fiatın almasınıda talep ettim. dönüleceği söylendi. ben aramazsam cvp bile vermiyorlar. Mahkemede açacağım maddi ve manevi delilli , değişim raporları olan , isimli davadan sonra onlar beni arayacaklar

 • 14 Ağustos
  11:21

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255