Fiat Konsol Çatlağı!

Enis U. |

2007 Fıat grande punto active paketine sahip aracımın yolcu tarafı hava yastığı üzerinde çatlama oluştu.Konuyla ilgili olarak Fıat servisiyle konuştum, fotoğraf çektiler konuyla ilgili geri dönüş yapacağız dediler. 1 hafta sonra araç garanti kapsamında olmadığı için tamiratını yapamayacaklarını söylediler.İnternette bu problemle alakalı birçok örnek var belli ki bu Fiatın kronik bir arızası ve yine internette garanti kapsamı bitmiş olsa da Fiat tarafından tamiri yapılan araçlar var. Fiatın bu konuyla ilgili olarak kararlı bir davranış sergilemesini yani herkese eşit davranmalarını ve sattıkları araçların arkalarında durmalarını istiyorum.Problemimin çözülmesini rica ederim.

Etiketler :

Hava Yastığı Konsol ve İç Aksam Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis U.
  05 Eylül
  22:12

  adamlar aradı, olabilir diyor bu modeller böyle diyor. yani bu aracı alırsan bi süre sonra airbag patlamaz, kaza yaparsanda yanındaki ölsüm diyor, yada 3500 tl ver yapalım diyor.

 • 02 Eylül
  15:27

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255