03 Haziran 2013

Fiat İkinci El Araç Fiyatı ve Teslimatı!

Tokat Fiat ana bayii Dinç plazadan 2. el bir araç almak için telefonla pazarlık yapıp anlaştık , paramı, iznimi ayarladım. Biletimi aldım pazar akşamı binip pazartesi arabamı alacaktım cumartesi arayıp aracın hacizli olduğunu satış yapamayacaklarını söylediler her nasılsa cumartesi öğrenmişler bunu cuma günü de satış temsilcisi beni arayıp arabayı 16000 tl'ye başkasına da satış yaptıklarını ama onu iptal ettiklerini söylemişti ben 15000 tl'ye almıştım yani bu Fiat bayisi fazla parayı görünce böyle yaptı.

Gürcan 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi10 Nisan 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

  • Gürcan 06 Haziran 2013

    buraya yaptığım şikayet başvurumun aynısıı fiat ve koç holdinge de yaptım ve beni aradılar ancak hiç bir çözüm üretmedikleri gibi söyledikleri 2. el aralarda böyle sıkıntılar olabniliyormuş resmi belge yokmuş verilen vb. şimdi bende onlara 2. mail attım aşağıdaki soruların hiç birisine cevap vermediler veremediler..bayiler kar amaçlı yapıyromuş 2. el satışları sorular: 1. bu dinç plaza kendi adınımı kullanıyor bana araç satarken fiat bayisi olarak satıyorsa onların ve sizin sorumluluğunuz yok mudur ? 2. benim aldığım araçta haciz sorunu çıktıysa benim muhatabım fiat bayisinin bunu çözmesi gerekmezmi ? şunu demek normal mi ' size aracı sattık ama satamıyoruz ! 3.benim aldığım araç bana göre başkasına daha yuksek paraya satıldı cuma aldığım aracı gün içinde satış temsilcisi bana dönerek daha yuksek bir paraya başka bir temsilcinin de sattığını bizzat söyledi. bunu siz bilseniz siz ne düşünürdünüz ? 4. ne hikmetse 2-3 aydır bayide duran aracın hacizli olduğu bana satılınc a mı anlaşıldı hemde resmi tatilin oldugu cumartesi günü ? 5. bana aracı satan ENgin DEMİR isimli müşteri temslcisi tamda o gün yurtdışına mı çıktı ? 6. beni dinç plaza gene müdürü ile görüştürme sözü eren nihat .. isimli temsilci neden görüştürmedi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön