Fiat Grande Punto 2006 Model Aracımın Kronik Direksiyon Arızası.

Mustafa D. |

2013 yılında 2.el olarak 2006 model Fiat Grande Punto satın aldım aracımın direksiyonunda sola çok rahat sağa bir miktar sertleşme oldu en son geçen hafta yolda giderken direksiyon kitlendi tırın altına girmekten son anda kurtuldum. Bu sorun ileriki zamanlarda da devam etti.

Bir kaç grande puntosu olan arkadaşımdan ve ustalardan konuyla ilgili bilgi aldım bunun 2006 model grande puntonun kronik sorunu olduğunu ve Fiat'ın bunu ücretsiz iyi niyet garantisi kapsamında değiştirdiğini öğrendim Fiat müşteri hizmetlerini aradım bana servisle görüşmem gerektiği söylendi. Görüştüm bir dolu para istendi verebilecek gücüm yok her şey satana kadarmış diye düşündüm olası bir kaza durumunda sorumlu Fiat'tır.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  14 Kasım
  02:01

  tan otoya gittim güzel ilgilendiler sağolsunlar C1002 olan arıza kodunu fiata bildireceklerini bunun kronik bir arıza olduğunu söylediler birkaç gün olmasına rağmen fiattan geri dönüş olmadı bekliyoruz.

 • 10 Kasım
  13:03

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255