14 Temmuz 2016

Fiat Garanti Süresinde Aracına Sahip Çıkmıyor!

Fiat 500l aracımı 30.000 km bakımına götürdüm, bakım yapıldı. Tek şikayet söyledim start stop çalışmıyor dedim sorun yok dediler. 1 ay sonra evimden 300 km uzakta akü bitti, yollarda mağdur oldum, tekrar servise geldim. Akü ölçümü yaptılar, yine sorun yok şarj edeceğiz dediler. 10 gün sonra akü bozukmuş dediler. Garanti süresininde ruhsattaki gibi değil.

Kendilerde başka olduğunu ve 10 gün önce bittiğini söylediler, kesin cevap vermelerini istedim, değişmezlerse ücreti ile değiştireceğimi ve tüketici hakem heyetine gideceğimi söyledim. Müşteri hizmetleri 4 defa aradım, 2 defa e-mail attım dönen yok. Tek cevap istiyorum, evet garantide veya değil diye ama yok. Fiat markasından, duyarsızlıktan, müşteriyi adam yerine konulmamasından şikayetçiyim. Ayıptır!

İsmet 4.689 Okunma

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi25 Mayıs 2017

    Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

  • İsmet20 Temmuz 2016

    Müşteri hizmetleri geri döndü, akünün garantiden değişmeyeceğini söyledi, durumun il ticaret müdürlüğü iler görüştüm, haklı olduğumu ve ödediğim ücreti alacağımı söylediler. Bende gerekli evraklarla başvurdum. Sonucunu evrakıyla burada paylaşacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön