02 Ekim 2014

Fiat Ducato Aracımda Sesler Kesilmiyor!

Fiat Ducato marka servis araçları hakkında ciddi şikayetim bulunmakta. Fiat tarafından yaptırılan orijinal araçlarda,Kapı sistemi,basamak sistemi,koltuk sesleri,süspansiyon,ve yan panzotlar dan gelen sesleri hiç bir şekilde kesilemiyor. Bu sebep den dolayı yolcu hep şikayet halinde ve araç sahipleri maalesef iş konusunda sıkıntılar yaşamakta.
Bu konu hakkında Fiat genel müdürlüğüne yapmış olduğum yazılı şikayetlerim hiç bir şekilde ciddiye alınmadı. Fiat'ın kontrol mühendisleri bu araçları anlaşmalı olduğu dizayn firmasından nasıl aldıkları tam bir muamma. Ön Kapıların yan camlarının çerçevelerine kağıt sıkıştırmak sureti ile sesi ancak kesebildim. Otomatik kapı anlatılmaz.

Nusret 5.454 Okunma

Cevaplar

  • Nusret 12 Ekim 2014

    Yukarıda belirttiğim şikayetler hakkında hala firmadan dönüş olmadı. Siz olsanız bu kadar ilgisiz bir firmanın ürününü bir daha alırmısınız.

  • Fiat Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön