Fiat Doblo Aracımın Direksiyon Simidi Aşırı Şekilde Deforme Oldu

İbrahim A. |

Doblo 1.3 multijet aracım var. Aracımın direksiyon simidi çok aşırı derecede deforme oldu ve araç kullanırken insanı çok rahatsız ediyor. Sürüş esnasında direksiyon simidini tutarken direksiyonun aşınmasından dolayı insanın eline toz şeklinde direksiyon plastiği bulaşıyor. Fiat gibi çok sayıda araç satan bir markanın aracına hiç yakışmıyor. Fiat'ın sergilemiş olduğu müşteri memnuniyetine güveniyorum ve bu konuda yardımcı olacaklarından eminim.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  19 Mart
  17:40

  fiat yetkilileri aradı. bayi ile görüşmemi söyleyip değişim de fiyat konusunda yardımcı olabileceğini söylediler. müşteri menuniyeti için bence güzel bir çözüm değil. kendim zaten pazarlık yapabilirdim ücret ödedikten sonra önemi yok. halbuki bir marka olarak sadece bir direksiyon simidini değiştirerek memnuniyet sağlanabilirdi.. kazanç değil bir kayıp fiat için. bundan sonra araç alırken fiat için tedbirli davranacağım.

 • 18 Mart
  14:13

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255