Fiat Direksiyon Kilitlenmesi!

Özgür A. |

7 yıl önce 2006 model Fiat grande punto aldım ve 3 yıldır kullanırken city modunda arıza olduğunu gördüm, ara ara arıza ışığı yanıyor, yoldayken kendi kendine az da olsa sağa dönüyor, direksiyonu döndürürken ses geliyor. Bu sorun Fiat punto kullanıcılarının genel sorunu ve nedense Fiat bunu çözümlemek için bir şey yapmıyor hatta hatayı kabul bile etmiyor. Müşteri hizmetlerine kopardım kar diye düşünüyor ki üsteledikçe parça fiyatında kademe kademe indirim yapılıyor. Bu hata kabul edilmeli ve mağdur olan onlarca, yüzlerce Fiat punto kullanıcısının mağduriyeti Fiat tarafından giderilmeli. Bu hatanın kabul edilmesi için birilerinin ölmesi mi gerekiyor, arka kapılarda açılmıyor. Bu da kronik.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür A.
  04 Mart
  23:57

  Şikayetim Fiat tarafından giderilmiyor. Araştırmalarım, forumlarda okuduklarim ve kullanıcılarla birebir görüşmeleri sonucunda 2006 puntolarla direksiyon kilitlenmesi, arka kapı kilitlerinin dışarıdan açılmaması ve ön arka tamponlar renk atması üretimden kaynaklı kronik problem. Üretici İtalyan firma bunları kabul edip ücretsiz değişiyormuş. Türkiyedede hakem Heyeti kararları varmış. Bende mahkeme yoluna gideceğim.

 • 23 Şubat
  10:25

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255