Fiat Direksiyon Kilitleniyor!

Hasan B. |

2005 model puntonun ilk sahibiyim, araçta yılda birkaç kez direksiyon kilitlendi. Garantisi doldu servise götürmedim biliyorum ki ilgilenmezler. Fiat aldığıma bin pişmanım tavanda ve kaputta güneş yanığı başladı. Bu nasıl bir araçmış. Vereceğiniz paraya sıfır Fiat alacağınıza birkaç yıllık ikinci el başka araç almak daha mantıklı olurmuş.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan B.
  11 Temmuz
  12:23

  Fiat müşteri hizmetleri hemen arar ilgilenir gibi görünür Aracı servise götürürsün bu seride sıkıntı yok kullanma kaynaklı zzmanla direksiyon kilitlenir derler. Tekrar yetkili sevisi ararsin aracta kaza yok önden darbe yok 2009 da Fiat kronik hata olduğunu kabul etmiş her seye mesaj atarken neden böyle bir durumu tarafımıza iletmediniz derim. Fiat a yakışan bu kronik sorunu kökten çözmek, hala umudum var cevap bekliyorum hayati tehlike yaratacak gizli ayıplı malın satılması Fiat a yakışmadı en azından mağduriyetin giderilmesi gerekir

 • 09 Mayıs
  12:49

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255