Fiat Değil 5 Yıl; 6 Ay Dahi Garantisi Yok!

Egemen N. |

Merakımdan dolayı 20 civarı farklı araç kullandım, bu nedenle markalar arası kıyaslamayı rahatlıkla yapabiliyorum. Türk ekonomisine katkı sağlayan firmalara karşı sempatim mevcut, bu nedenle Fiat Egea aldım, almaz olaydım! 5 yıl garanti dedikleri hatta garanti dedikleri şey aslında yok. Garantiden hiçbir şeyi değiştirmiyorlar, abartı değil cidden hiçbir şey değiştirilmiyor, askıdan (1TL), kapı lastiğine (9 TL) kadar aracın her yeri dökülüyor ve tamamını cebinizden yaptırıyorsunuz. Başıma gelen ufak olaylara rağmen şikayet yazmadım, ancak son olayla sabrım iyice taştı, davlumbaz kapağı düşmüş (zaten kapıdaki plastikten, askılığına kadar dökülen bir aracın davlumbazının sağlam olması beklenemez) 6 aylık aracımda garantiden değişimini istedim (100 TL), tabi ki hayırdı cevap.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Egemen N.
  13 Ekim
  14:45

  Güler misiniz ağlarmsınız siz karar verin? Şikayetimi ileteli tam 2 hafta oldu, sıkıntı olan malzeme 100 TL'lik plastik malzeme, hala cevap bekliyorum... Opel, hyundai, hatta Tata gibi garanti versinler 1 yıl garanti versinler, böyle garantiyi 30 yılda verirler... Ben görevimi yapıp uyardım tercih sizin, fiyatın bu politikayla filo aracının ötesine geçmesi imkansız...

 • 29 Eylül
  16:24

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,4442255