Fiat City Mode Arızası...

Okan Y. |

2004 model Fiat punto sahibiyim. Geçen cumartesi İzmit'ten Bursa'ya gidiyordum. Direksiyon City Mod aktif durumdaydı. Birden direksiyon kamyon direksiyonundan kötü oldu. Bu araçlarda buradan gördüğüm ve forumlarda okuduğum kadarıyla bu sorunun kronik olduğunu öğrendikten sonra Fiat ile iletişime geçtim. İzmit Beykar Fiat yetkili servisi yaptığı kontrolde bu olayı doğrulayarak arıza olduğunu merkeze bildirdi fakat geri dönüş tam beklediğim gibi oldu.

Maalesef Fiat bu arızayı karşılamıyormuş. Sebep araç eskiymiş. Garantisi bitmiş. Yahu 2 tane çocuğum var arabada sizin kronik arızadan dolayı kaza yapsam çocuklarıma bir şey olsa bunun vebali kimin boynuna! Servis 2800 TL fiyat verdi. Merkez müşteri memnuniyeti diye eksik olmasın %10 indirim verdi. Falan falan. Fiat gibi dev şirketin böyle ölümcül kusurları arkasında durmaması tek kelimeyle Yazık. Maalesef Fiat benim gözümde bitirmiştir.

Etiketler :

Direksiyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 15 Ağustos
    17:01

    Sayın müşterimiz,
    Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
    Saygılarımızla,4442255