Fiat City Mod Arızası...

Mehmet Z. |

2004 Fiat panda aracım var, kronik sorun olan direksiyon arızasına para istiyorlar. Acil bu konuda desteğinizi ve Fiat'ın bu konuda bana yardımcı olmasını istiyorum. Severek aldığım bu aracın bu durumu beni derinden etkiledi. Fiat benim bildiğim Fiat ise bana destek olacaktır.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Z.
  24 Ekim
  12:57

  Bundan 6 gün evvel yazmıştım 2004 Fiat panda aracımın city mod arızası hakkında ertesi gün dönüş yaptınız servise çağırdınız ama çare yok. Kronik bir sorun olduğu ıspatlanmış ve bazı araçların tamirini ücretsiz yapmış olmanıza rağmen benden ücret istiyorsunuz. Nedeni ise aracın garantisi dolmuş olmasıymış. Servise çağırdınız götürdüm. Servis arızayı tespit etti size raporladı ve sizden dönüş garanti bitti şeklinde oldu. Bu işe bir çözüm bulmanızı bekliyorum. Severek aldığım aracımdan bu sorun yüzünden soğudum. Sizin yanlış üretiminize ben neden 3000 TL vereyim? Başka insanların sorunlu araçlarında Daha önce kabul edip yaptığınız sorunu şimdi neden kabul etmiyorsunuz. Bu sorun çözülmezse bundan sonra Fiat sağ ben selamet. Şirketteki bütün Fiorino araçları da satıyorum kapıma F ile başlayan araç da koymuyorum. Daha da kimseye aldırmıyorum. Çözüm bekliyor selam söylüyorum.

 • 17 Ekim
  12:06

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,4442255