Fiat Bagaj Kapağı Sorunu!

Şendoğan T. |

2011 model Doblo aracım var. Yaklaşık 3-4 ayda tam 4 defa bagaj kapağının üstündeki kabloların bazıları koptu. Bundan dolayı içine mal koyduğum zaman eğer kablolar kopunca bagajı açamıyorum.

Tamirini yaptırmaya gittiğim zaman ustalar bagajın iç plastik kapağını zor sokup bagajı açabiliyorlar. Açar iken klipslerinin yarısı kırılıyor. Ayrıca klips geçtiği bagaj iç kapak geçmeler de sürekli açılıp kapandığı için kırıldı.

Ustalarla konuştuğumda haftada 5 veya 6 arabanın aynı şikayetten kendilerine geldiğini söylediler. Ben Fiat Doblo çok mağdur oldum.

Etiketler :

Anahtar/Kilit Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şendoğan T.
  07 Nisan
  00:06

  Genel merkezin söylediği gibi yetkili servise gittim. Kablo Tesisatının değişmesi gerektiğini söylediler. Bende genel merkezi aradım. Beni arayacaklarını söylediler. Fakat kimse aramadı. Bugün gitmiş olduğum yetkili servisten aradılar. Genel merkezi aradıklarını ve tamir masrafını cebimden ödemem gerektiğini söylediler.

 • 01 Nisan
  16:06

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255