Fiat Arka Perde Çıkmasını Kullanıcı Hatası Dedi!

Fatih T. |

Garantisi devam eden aracımın arka cam perdesi alttan kendi kendine çıktı. Servis kullanıcı hatası deyip garanti kapsamına girmez dedi. Bunun üzerine Fiata email attım. Bana sağ olsun döndüler onlar da aynı şeyi söylediler. Ben de perde kendi kendine yerinden çıktı, cam kapı gibi kullanılan bir şey mi diye sordum. Üretici firma kabul etmiyor falan dediler. Hadi bu mantıksızlığı geçtim de asıl beni sinirlendiren şey telefondaki adamın ukala ukala bizden jest mi bekliyorsunuz sorusu oldu. Allah aşkına Fiat dan ne jest bekleyeceğim. Zaten bu saatten sonra bedava gel değiştirelim deseler yaptırmam. O perdeyi söküp atacağım. Fiat araba alınmaz demek ki.

Etiketler :

Kapı/Cam Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  26 Ekim
  17:16

  Şikayet vara mesaj attıktan sonra beni kimse aramadı.Aramalarını istemiyorum beklemiyorum da zaten.Sadece insanların bir ürün alırken iyi bir seçim yapmaları için şikayet vara yazdım.Teşekküe ederim.

 • 20 Ekim
  10:01

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255