Fiat Arka Kapı Gıcırtı Yapıyor.

Fırat Ö. |

2011 model punto evo aracım var ve son 1 aydır arka kapı gıcırtısı yüzünden arabadan soğudum. Sürmediğim yağ kalmadı yine kesemedim. 3 gün duruyor sonra yine aynı. Otomotiv yan sanayi parça üreten bir firmada operatör olarak çalışıyorum ve Fiat müşterimiz. Şahsım olarak gönderdiğim ürünlerdeki hassasiyeti bende Fiat'tan müşteri memnuniyeti olarak bekliyorum ve Fiat müşterisi olarak sorunun çözülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kapı/Cam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat Ö.
  10 Temmuz
  18:49

  Yetkili servis gorusmeleri sonucu garanti 7 ay suresinin geçtiğini söylediler.şase no şundan bir kayit acildi ve sistemin red verdiğini söylediler.sonuç olarak malzeme ücreti karsiliginda sorunun gidebileceğini söylediler.soruyorum simdi bir ürünün garantisi bittiğinde müşteri memnuniyeti isçilik almamaklami oluyor.gergi yaylar değişecek başka şekilde çözümü yokmuş zaten.ben bu parayi verdikten sonra her yerde yaptiririm.özetle bu sorun punto araçlarında genel olarak var demeki bu hata fabrikasyon belirli sure sinunda meydana geliyor.suda bir gercek herkes ayni şekilde hizmet alamiyor.iyi niyet olarak kimin araci yapiliyor kimin ücrete tabi oluyor.

 • 10 Temmuz
  11:26

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255