Fiat Arıza Tespit Ücreti Aldı!

Şeref G. |

2011 Model Fiat Doblo aracımı sabahları zor çalıştığından dolayı Çorum Fiat Karakaşlar yetkili servisine götürdüm. Arızayı bulamadıkları gibi ; arıza tespit ücreti adı altında 200.00 TL ücret ödemek zorunda bırakıldım. Servisdeki ustalar arızanın ünite (ECU=BEYİN) de olduğunu söylemişlerdi. Ancak arıza denilmeyecek kadar basit bir işlemle sorun çözüldü. Fiat Müşteri hizmetleri yetkililerine sesleniyorum: Tespit edilmeyen bir arıza için arıza tespit ücreti adı altında servisiniz tarafından alınan ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Olayı Fiat personeli olarak değilde gerçek bir müşteri hizmetleri yetkilisi olarak değerlendirmenizi bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeref G.
  08 Kasım
  10:31

  Sayın Müşreti hizmetleri yetkilisi ; 30.Eylül.2014 ten bu yana arayan olmadı. Aramayacaksanız neden kısa sürede aranacaksınız deyipte vatandaşı oyalıyorsunuz. Yazık hiç yakıştıramadım koskoca FİAT'a

 • Şeref G.
  30 Eylül
  11:18

  aracı cihaza bağlama ve 4 adet buji söküp takma bedelinin 200.00 Tl olduğunu düşünemiyorum

 • 30 Eylül
  10:49

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255