Fiat Aracın Göğüs Kısmında Çatlama Oldu.

Ahmet S. |

2011 model Fiat Punto Evo Dynamic sahibiyim, aracı sıfır olarak aldım aracın 4. yılı içinde sebep yokken aracın airbag olan göğüs kısmında çatlak oluştu, insan sıfır aldığı bir araçta böyle bir sorunla karşılaşınca demoralize oluyor haliyle. Genede Fiat aracının arkasındadır mağduriyet oluşmadan bu hatasını telafi eder diye düşünüp servisle görüştüm (Fiat Metinler Elazığ ) onlarda şikayet için başvuru oluşturup Fiat ile görüşeceklerini belirttiler.

Yetkili servisten 1 hafta sonra tarafıma dönüldü kusurun kimde olduğu belirtilmeden Fiat'ın % 50'lik kısmı karşılayacağı belirterek 1200 tl para talep edildi. Ücretsiz değişim yapılsa bile 4 yıllık bir aracın göğsünün değişmesi nahoş bir durum. Bu sorunu araştırdığımda binlerce Fiat Punto kullanıcısının başına gelmiş olduğunu gördüm.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  17 Temmuz
  14:44

  Donduler fiattan araba alinca 3 yilda bir gogsunu degismek gerekiyomus en kalitesiz malzemeden yapmislar ucuza maletmek icin bide airbag olan kismi inceltmisler teknolojileri yetersiz oldugundan

 • 17 Temmuz
  13:24

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255