Fiat Aracımın Yedek Parçasını Temin Edemiyorum!

Ali S. |

2 gün önce Tipo Mp 1.6 motor araç aldım. Aldığımda aracın hava filitesinin borusu bildiğiniz plastik akşam farklı bir parça her yerde bulabilceğiniz basit bir parça. Parçacıların hiçbirinde satılmıyor hurdacılarda yok basit bir parçayı nasıl olurda sağlayamazsınız böyle iş görmedim hiçbir parçacıda yok.

Devletin bu duruma el atmasını istiyoruz 25 -35 yıllık araçların parçalarını bulabiliyoruz da 13 yıllık 14 yıllık Tipo 1999 model aracın parçasını nasıl oluyor da üretmiyorsunuz. Bu nedir bana bunu izah edermisiniz? Hava filtresi seti komple istiyorum. Fiat yetkili servisinin bana ulaşmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali S.
  13 Ağustos
  12:47

  Ulaştınız teşekkür ederim fakat benim sorunuma çare olamadınız bu yüzden sizlere - oy veriyorum ve birkezdaha fiat ürünlerinin tedarik parça sıkıntısı olduğunu burda tüm türkiyenin duymasını istiyorum medya ve tv yolu ile de en kısa sürede bu sıkıntımı dile getireceğim bundan sonra milyonlarca insanın bu sorunumu duyup ona göre sizden ürün ve araç almaması için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz

  FİAT ÜRÜNÜ KESİNLİKLE KULLANMAYINIZ
  10 YILI GEÇTİKTEN SONRA ÜRÜN TEDARİKİ YAPMIYORLAR
  1990 MODEL DOĞAN ŞAHİN'İN YEDEK PARÇASI VAR
  1999 MODEL 13-14 YAŞINDA ARACINN YEDEK PARÇASI YOK
  İLGİSİZLİKTEN YARDIMCI OLMAMALARINDAN ŞİKAYETÇİYİM
  TÜM TÜRKİYE DUYSUN BİR HORTUM İÇİN FİATTAN ŞİKAYETÇİYİM EVET GÜLÜN ARKADASLAR ALT TARAFI BİR HORTUM HOTUM BULAMAYAN BİR FİAT BAYİSİ EVET KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ BİR BORUYU BİLE ÜRETMEDİKLERİ İÇİN SAĞ SOL ÇAMURLUK ARKA TAMPON ÖN TAMPON İSTEMEDİK SADECE BORU İSTEDİK YAZIK GERÇEKTNE YAZIK DEVLETİN BU KONUYA EL ATMASI LAZIM ÖTV ZAMANI GELİNCİYE KADAR ÜRÜN TEDARİKİ YAPMALARI LAZIM YASA DEĞİŞTİRMELERİ GEREKTİĞİNİ TV DEN BELİRTİCEĞİZ ARTIK SORUNLARIMIZA ÇARE BULMAK SİZİN İŞİNİZ PARASI NEYSE VERECEĞİZ SİZ TEDARİK EDİCEKSİNİZ ASLINDA ETMEK ZORUNDA OLMANIZ GEREKİR YASALARDA EKSİKLİK VAR DEMEKKİ

 • 13 Ağustos
  09:34

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255