Fiat Aracımın Vites Sorunu Var.

Erdoğan D. |

2011 model Fiat doblo otomatik vites kullanıcısıyım. Aracımda viteslere geçmeme ve kendi kendine boşa alma olayı vardı ve aracımı yetkili servise götürdüm ve aracımın vites robotunun arızalı olduğunu söylediler. 2011 model 4 yasındaki bir araç ne kabul vites arızası verebilir ki ben anlayamadım ve bana bu masraf 5000 TL'ye mal oldu.

11 yıllık Fiat kullanıcısı olarak ilk defa başıma böyle bir olay geldi ve beni bezdirdi 11 yıllık müşterisini kaybetti yani beni daha da Fiat aracı almamaya karar kılıyorum eğer Fiat beni ikna edemezse.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan D.
  22 Ocak
  21:09

  Şikayetimle ilgili Fiat tan aradılar ve sorduğum soru 2011 model bir aracın robotu nasıl bozulur daha 3 yaşında bir araç dediğimde normal cevabını alarak kapattılar telefondan Nasıl normal anlayamadım. Arayan bayan ne kadar bilgili robottan onu da hiç anlamadım. Saçmalıktan başka bir şey değil. Nasıl ve nerelere şikayette bulunabilirim hakkımı nerede arayabilirim.

 • 16 Ocak
  11:30

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255