23 Eylül 2013

Fiat Aracımın Turbo Arızası Garanti Kapsamında Onarılmıyor!

İstanbul'dan aldığım Fiat Fiorino arabamı bağcılardaki serviste expertizinde herhangi bir sorun yoktur denildi aldım. Sadece bakıma sokmam gerektiğini belirti. Aracımı Diyarbakır'daki serviste bakıma verdim ikinci bakımda turbosu arızalı yoğunluktan ötürü bir buçuk ay sonra getirin denildi.

2 ay sonra götürdüğümde bakıma soktum tekrardan. Akabinde bir iki hafta sonrada turbo için götürdüğümde garantiye girmediğini belirtilir. Kendi hatalar zincirini tüketicisine mal ettiren bir servis vede servis yöneticiliği. Yöneticilik hatalarını kabul ediyor ama bir şey yapamıyoruz deniyor.

İsa 1.003 Okunma

Cevaplar

 • İsa 05 Mart 2014

  Fiat aracı olan bir çok işletme dostlarımda aynı sorunu yaşamış.Bütün olarak toparlarsak fiat araç alınmayacak,alındığı zamanda garantisi yok gibi hareket edilecek.

 • İsa 26 Eylül 2013

  burda eleştirdiğim şu;adamlar suçlarını kabul ediyorlar ama mağduriyetimi gidermiyorlar.sadece varsa yoksa kar marjı düşünülüyor.üç adet fiat aracım var üçünü servis destekli bakım onarımını yaptırdığım takdirde zati uzun vadede çok kazançlı çıkıyorlar.araçlarım garantili olmasına rağmen bu şartlarda korsan servislere sevk etmeye zorluyorlar.teşekürler fiat...bu markayı bende bitirdiniz ya diyecek bir sözüm yok artık..

 • İsa 25 Eylül 2013

  23.09.2013 tarihinde fiat yöneticiliğinden ilkin Furkan çınar beyle ardından efe beyle görüştüm,neden beni aradıklarını anlamadımya neyse...sözde bunları tüketiciyi dinleyip adalet tartısını eşitlemek için görevlendirmişler,ama adamlar daha sözün başında başlıyorlar olumsuz yorumlara.turbo malzemesinin değişimi konusundaki servis hatalarını dile getirdim.haklısınız diyorlar ama yine klasik söz elimizden bir şey gelmiyor sözü..konuyu görüşüp sizlere dönüş sağlanacaktır denildi.konu hakında şimdiye kadar dönüş sağlanmadı.zedelenen imajlarını kurtarma gibi bir gayret içindede değiler anladığım kadarıyla.bundan sonraki tavrım tüketici haklarına vermek,aracı alıp servis dışı onarımını yapmak.daha sonrada servisinden vede genel yöneticiliğinden ötürü satılıktır yazısını hem araç camına hemde websitesindeki satıcı sitelere rakamınıda 1 lira gibi komik bir değer ilan vereceğimki herkes görsün bilsin fiatın hizmet kalitesinin kaç kuruşluk olduğunu. saygılarımla

 • Fiat Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön