Fiat Aracımın Titreme Sorunu Çözülmedi!

Bahri Eray S. |

Koskoca Fiat çağrı merkezine bıraktığım şikayetlere cevap veremiyor. Araba üretiyorlar ama altyapı yok. Araçlardaki sorunu çözemiyorlar. Çağrı merkezine bilgi bırakıyorum bana olumlu yada olumsuz dönün diye korkudan arayamıyorlar. Söyleyeceğiniz şu biz size bozuk araba sattık uğraştık ama sorunu çözemedik bundan sonrada yapacağımız birşey yok kusura bakmayın. Eğer bir sıkıntınız varsa kanuni hakkınızı arayın. Bunu bile söyleyemiyorlar. Sorun hakkında bilgi verecek olursam 2012 Ekim ayında aldığım Doblo 1, 3 Multijet aracımın yaklaşık 7 kere balata ve disk değişti, 10 kere balans yapıldı. Araç fabrikaya çekildi ama hala aynı.

Etiketler :

Disk/Kampana Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahri Eray S.
  29 Ağustos
  13:24

  Sonucu görmeden bu değerlendirme doğru değil.

 • Bahri Eray S.
  24 Ağustos
  16:35

  Sorun zaten müşteri temsilcisi değil sorun herhengibir yetkilinin arayıp bilgi vermemesi.Siz oyalamaya devam edin çok şey kaybedeceksiniz.Ben en kötü defolu araç almış olurum ama fiat çok şey kaybeder. Aracınıza güvenmiyorsanız insanlara bunu satmayacaksınız.Servisteki elemanlarınız bile bir çok araçta aynı problemler olduğunu söylüyor. Aracım fabrikadan geldiğinden beri mail attım aradım cevap vermediler şimdi insanlarla alay eder gibi çağrı merkezi olarak bildirim yaptık en kısa sürede dönülücek diyorlar. 1 aydır sanki başkası aradı. Ben kendilerinden bişey istemedim tüketici olarak aracımın onarılmasını talep ettim.En kötü yapamıyoruz dersiniz bizde kanunu haklarımızı ararız. Bu olayı koskoca Fiat böyle yapıyorsa bu ülkede aslında hiçbir şey almamak lazım.Herşey satana kadar.

 • 24 Ağustos
  13:23

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255