11 Kasım 2013

Fiat Aracımın Seyir Halindeyken Direksiyonu Kilitlendi!

1 hafta önce seyir halindeyken direksiyonum devre dışı kaldı. Bursa'da Fiat Banoto servisi ile irtibata geçip durumu anlattım direksiyon motorunun değişmesi gerektiğini ve 3,500 TL tutarında fiyat sunuldu.

Fiat müşteri hizmetlerinede durumu bildirim yapabileceğimiz birşey yok direksiyon motorunun bedelini ödemek şartıyla değiştirebileceklerini söyledi. Fakat Fiat bu city motorlarını kusurlu ürün ve gizli kusurlu olduğunu bildiği halde bu konuda bana yardımcı olamayacaklarını beyan etti. Yani Fiat 3,500 TL ver 2 yıl hayat garanti olsun tavrınla yaklaştı. Aracım Fiat Stilo dinamiç 2005 model Fiat benim ve benim gibi mağdurlara çifte standart uyguluyor.

Rahim 2.602 Okunma

Cevaplar

 • Rahim 22 Kasım 2013

  Misyon, Vizyon ve Değerler Misyonumuz  FIAT lisansı altında otomobil, hafif ticari araç ve bunların parçalarını üretmek,  Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm pazarlarda FIAT ve Alfa Romeo markalı ürünleri satmak,  FIAT-Auto adına Ar-Ge faaliyetleri yürütmek,  İhtiyaç duyulan kaynakları sağlayarak tüm paydaşlarının iş sonucu beklentilerini gerçekleştirmektir. Vizyonumuz Tofaş 2015 Vizyonu Tofaş, Türk sanayisinde paydaşları tarafından en çok tercih edilen ve beğenilen şirkettir. Çünkü:  Müşterilerine, satın alma sürecinden başlayarak, araca sahip olduğu süre boyunca seçkin ve yenilikçi bir deneyim yaşatır.  Değer zincirindeki herkesin potansiyelini en iyi şekilde ortaya koyabileceği bir çalışma ortamı yaratır.  FIAT ve ortaklık ağındaki en rekabetçi hafif ticari vasıta merkezi konumundadır. Değerlerimiz  Müşterilerimiz velinimetimizdir.  En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır.  Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.  Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir.  Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.  Karşımıza çıkan her türlü engelin, bütün şeffaflığımızla üstesinden gelmek hedefimizdir.  Her türlü konuda iyileştirmeye yönelik öneriler yapmak en önemli özelliğimizdir.  Globalizasyon ana ilgi alanımızdır.  Rekabetçi ve profesyonel olmak tutkumuzdur.  Kararlılık ve zamanında karar alma vazgeçilmez davranış biçimimizdir.  Bizi güçlü kılan, Türk ve İtalyan endüstrisinin iki büyük devi, Koç Topluluğu ve FIAT-Auto S.p.A.’nın kültürünün bir sentezi olmamızdır.  Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedefleriz.

 • Rahim 15 Kasım 2013

  11 kasım 2013 tarihinden beri hiç bir fıat grubundan benimle irtibata geçen olmazken nasıl bir memnuniyet sergilenir ki

 • Rahim 11 Kasım 2013

  Ekonomik değeri 5-10 TL bile olmayan bu "Direksiyon Açı Sensörü" olarak adlandırılan parça güvenlik nedeni gösterilerek ayrı olarak satılmamaktadır. Tüm blok yaklaşık 3,500 TL fiyat ile Italya'dan getirtilmektedir. Bu durum biz araç sahiplerini çok mağdur etmektedir. Bu sorunlu araçlar yollarımızda dolaştıkça hem bu araçlara binenler hemde trafikteki diğer araçlar ve yayalar güvende olmayacaklar. Bu parçaların arızalı olduğu araçlar bu sorunları ekonomik neden ile tamir ettiremezler ise çok ciddi kazalara neden olacaklardır.

 • Fiat Temsilcisi11 Kasım 2013

  Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön