04 Kasım 2014

Fiat Aracımın Otomatik Vites Sorunu Var.

Fiat doblo 2012 model aracım 2013'ün haziranından beri daha 20 bin km iken sürekli olarak otomatik vites arızaları vermeye başladı. Bu yaklaşık 5-6 defa oldu. Otomatik vites şanzıman vites kutusu vs hepsi değiştirdiler.

Garanti süresi içerisinde aynı arızadan 5 ten fazla arıza vermesinden dolayı aracın değişimi için başvurduğum halde beni başlarından savdılar. Fiat genel merkezine mail attım ama onlarda beni başlarından attılar. Bu nasıl bir marka ve hizmet anlamadım. Müşteri memnuniyeti nerede kalite nerede.

Muhammet 4.003 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 29 Kasım 2014

    fiat firması çok kibirli ve kendini ulaşılmaz hissediyor. umarım en kısa sürede türkiye pazarından silinirler

  • Muhammet 07 Kasım 2014

    fiat firması meydan okurcasına siz bize daha öncede şikayette bulundunuz biz sizin taleplerinizi olumsuz değerlendiriyoruz. araç çok fazla hata verdi ve aynı konu ile ilgili defalarca arıza verdi bir hak olarak bu aracımı başka bir araç ile değiştirmeleri gerekirken direnerek bu aracımı değştirmemektedirler.

  • Fiat Temsilcisi04 Kasım 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön