Fiat Aracımın Motor Kısmı Elektrik Tesisatı Yandı!

Yasin Yalçın Ş. |

2008 model Fiat Scudo Executive aracımın motor kısmı elektrik tesisatı yolda seyir halinde alev aldı ve komple yandı. Bu şekilde yanmış olan Fiat scudo araçlar olduğunu da biliyorum. Genel müdürlükle irtibat kurdum ve Bursa'dan yetkili bir ekip gelip aracıma benimle birlikte bakacakları şeklinde görüştük. Fakat ( bize haber vermeden ) dediklerine göre ekip gelmiş ve bakmış, üretim hatası olmadığına dair gönderilen yazıyı bile araç sahibi biz iken başka bir firma adına yazıp yollamışlar.

Biz ilgili arkadaşlarla defalarca ekiple birlikte araca bakacağız şeklinde konuşmuş idik. Bize dayanakları ile bir cevap vermelerini bekliyorduk. Fiat Scudolarda motor kısmı neden yanıyor.

Etiketler :

Motor Arıza

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Yalçın Ş.
  21 Aralık
  18:28

  CEVAP VERİLDİ GÖRÜNSÜN DİYE STANDAR BİR CÜMLEYİ SÜREKLİ YAZIYORLAR. MECBUR KALMASALAR ONU DA HERHALDE YAZMAZLAR. MÜŞTERİLERİNİ İKNA EDEBİLDİKLERİNİ Mİ SANIYORLAR? BU ONLARA SATIŞ KAYBI OLARAK KESİNLİKLE DAHA ÇOK ZARAR ETTİRECEKTİR.

 • 18 Aralık
  09:53

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255