Fiat Aracımın Kronik Direksiyon Problemi!

Yunus Emre D. |

2004 Model Punto 1. 3 Multijet aracım var. Arabadan çok memnunum fakat sonradan öğrendimki bu aracın kronik City ve direksiyon problemi var. Araştırmalarıma göre Fiat bu problemin fabrika hastası olduğunu anlamış ve bu direksiyonu değiştirmiş. Fakat bu arabanın ilk sahibi bu garantiden haberi sanırım olmadığından yada başka sebeplerden dolayı bu garantiden yaralanmamış.

Ben müşteri memnuniyeti adına bu değişimden yaralanmak için servise başvurdum. Olumsuz sonuç aldım. Fabrika çıkışı problemli olan ve değişimi kabul edilmiş bir ürünü neden değiştirmiyorsunuz anlamıyorum. Benim tek suçum 2. el bir araç almak mı. Markadan memnunum ve yardımcı olunmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre D.
  13 Mart
  10:06

  Hala ulaşacaklar:)

 • Yunus Emre D.
  16 Ağustos
  12:00

  Hala dönüş yapacaksınız bundan sonraki arabam kesinlikle FIAT olmayacak!

 • Yunus Emre D.
  06 Mayıs
  10:17

  Ben hala o aracı kullanıyorum!Bakımlarını servisinizden yaptırıyorum doğrusu nizamı neyse ona göre haraket edip aracınızın markasına yakışır şekilde hareket ediyorum fakat siz markanızın büyüklüğüne göre davranmıyor hala dönüş yapmıyorsunuz!
  Fiat bu konuda sadece servis işleminden sonra memnuniyet için arıyor!

 • 10 Nisan
  15:20

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255