20 Mayıs 2014

Fiat Aracımın Kliması Açıkken Aşırı Derecede Titreme Yapıyor.

2012 Model Fiat Punto otomatik vitesli aracımı aldığımdan beri kullanım açısından Konfor eksikliği var. Tarafıma otomatik vites olarak tanıtılan aracın, vitesinin robotlu yarı otomatik vitesli olduğunu başka kaynaklardan öğrendim. Araç bazen vites değiştirmeyi unutuyor. Her vites geçişi oldukça fazla sarsıntılı. Özellikle klima açıkken aracımda aşırı derece titreme, sarsılma ve sert geçişli sesli şekilde vitese geçiyor.

Dualogic vitesi araştırdığımda çok sorunlu olduğunu anladım ve ömrünün de max. 50.000 km yada 3 yıl gibi dayandığı sonrasında da beyin arızası, robot arızası, baskı balata vb. problemlerin baş gösterdiğini bir çok Fiat dualogic kullanıcısından duydum. Fiat markasından soğudum.

Salim 2.062 Okunma

Cevaplar

  • Salim 28 Mayıs 2014

    FİAT ın otomatik araçları bu şekildeymiş.Çözüm üretemediler. Kusura bakmasınlar bir daha FİAT otomatik mi ASLA. Haklarını da yemeyim manuel araçları alınıp binilebilir. Bana şu teklifte de bulunabilirler di: aracınızın yıpranma payını düşerek aracınızı alalım isterseniz yerine manuel bir araç verelim teklifinde bulunabilirlerdi. Ben bir defa kaybederim ama FİAT firması bu şekilde devam ederse kaybeder.

  • Fiat Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön