Fiat Aracımın Kapı Menteşesi Kırıldı

Serkan B. |

2013 model Fiat Pratico marka aracımın henüz 1 yılında şoför tarafındaki kapının menteşesi açma kapama esnasında kırıldı. Kırılan parçayı yetkili servise gösterdiğimizde hatanın kullanıcı kaynaklı olduğunu bildirdiler. Aracın hareketli aksamlarından biri olan kapının menteşesinin kırılmasına ben kullanıcı olarak anlam verememe rağmen ilgili servis elemanı göz ucuyla bakıp herhangi bir müdahale etmeden anlayabildi.

Oysaki aracım garantisi daha dolmamış idi. Bunun üzerine bende Fiat merkez fabrikaya şikayetimi bildirdim, ilgili kayıt alındı ancak kayıt lan hariç kimse ilgilenmedi. Bunun üzerine bende ilgilenilir umudu ile buraya yazıyorum.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  01 Mart
  12:55

  Şikayetim üzerine fabrikanın olumlu yaklaşımı ile aracımın kapısındaki problem ücretsiz olarak yetkili serviste giderildi, fabrikanın müşteri hizmetleri bölümü tarafından göstermiş oldukları özen için teşekkür ediyorum. Aynı hassasiyeti yetkili servislerde de biz tüketiciler adına görmek istiyoruz.

 • 17 Şubat
  15:28

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255