10 Aralık 2013

Fiat Aracımın Elektro Valfi Tekrar Kırıldı!

Ben Nisan 2012 de Trabzon Tunalarda Fiat Palio arabamın elektro valf denilen parçasını 550 TL ödeyerek değiştirdim. Fakat aynı parça yeniden kırıldı ve dün ben servise gittim bana baştan parçanı garantisinin bitmediğini fakat ustaların bakması gerektiğini söylediler. Bende arabayı bıraktım işe gittim.

Saat 5'e doğru beni aradılar ve parçanın garanti kapsamında olmadığı ve 700 TL bir ücret karşılığında değişeceklerini söylediler, bende kabul etmedim. Garanti Nisan 2014'de bitecek bir parçanın nasıl oluyor da garanti kapsamında olmadığını söylüyorlar. Bu konuda Fiat Trabzon Tunalar firmasından şikayetçiyim.

Serkan 555 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2013

    Şikayetim üzerine Fiat Genel Müdürlüğünden beni aradılar. Arabayı tekrar servise götürmemi ve fotoğraflarının çekilip genel müdürlüğe gönderilmesi gerektiğini söylediler. Trabzon Fiat Tunalar servisi fotoğrafları genel müdürlüğe gönderdi ve kullanıcı hatası olmadığını ve parçanın garantiden değişmesi gerektiğini tarafıma bildirildi. Bu işin bu kadar uzamasına sebep olan Trabzon Fiat Tunaların müşterilerine çözüm bulması için yardım etmesi gerekirken bana 700 tl verin değiştirelim yoksa siz bilirsiniz demelerini hiç hoşnut karşılamadım. Ben genel müdürlüklerine yazmasam hiç bir işlem yapacakları yok. Servisin kendisinin demesi gerekirdi ki fotoğrafları çekelim gönderelim genel müdürlüğümüz bizi mutlaka yapmamız gereken hakkında yönlendirir diye ama gerek bile duymadılar. Yinede sorunumu çözmekte bana yardımcı olan Genel Müdürlükten beni arayan Neslihan hanıma ne kadar kızgın olsam da Fiat Tunalar servisinde çalışan Çiğdem hanıma ve Fiat çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Fiat Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön