07 Ekim 2013

Fiat Aracımın Direksiyon Mili Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

2006 model 1,4 Fiat Punto sahibiyim. Arabayı aldığım yıldan itibaren direksiyon milinde problem yaşamaya başladım. Diyarbakır servis komple değiştirmemiz lazım dedi değişti. Bugün itibarı ile ayını problemi yaşadım, direksiyon mili arıza dendi. Mersin boranlar servisin de direksiyon milinin değişmesi için benden 2.300 TL istendi. Servise ve müşteri hizmetlerine

1) Bunun fabrikasyon hatası olduğunu bildiğimi ve bu sebeple garanti durumu her ne olursa olsun değişmesi gerektiğini söyledim.

2) Yurt içi ve Yurt dışı forumlardan araştırdığım kadarıyla bu arıza kronik olarak birçok granta punto'da olduğunu izah ettim. Lütfen garanti kapsamında aracımın direksiyon milinin Değişmesini istiyorum.

Serdar 453 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 14 Şubat 2014

    Arkadaşım ufak bir araştıma yapıp beni arayan müşteri temsilcisiyle görüştüm. Görüşmede bu sorunun *BU NOKTAYA DİKKAT* güvenlikle ilgili olduğunu, müşterinin güvenliğini tehdit edecek bir hataya sahip bir malı piyasaya sürmenin suç olduğunu ve eğer talebimizi karşılamazlarsa yalnızca yapılan masrafı kendilerinden geri almakla kalmayıp ayrıca bu işle uğraşacağını, bu konuyu isterlerse kendi hukukçularına da danışabileceklerini, ona göre kararlarını verip bizi aramalarını söyledim. Ertesi gün beni arandılar, masrafın Tamamını tarafımdan, karşılanacağı söylendi. Fiyat Müşteri Temsilcileri yardımcı OLMUYORLAR.

  • Serdar 09 Ekim 2013

    Fiat müşteri hizmetlerinden nazik bir bayan telefonla beni aradı, çözüm bulmadığı gibi nasihat verip yardımcı olmamıştır. Tüm dost arkadaşım akrabalarıma fiat almayın uğramayın diyeceğim. Tüketici hakem heyetine başvuracam. Bir arıza halinde diğer firmalar araçları çağrıyor bunlar bırak çağırmayı ilgi alaka da yok slm.

  • Fiat Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön